PŘÍSLUŠENSTVÍ

SNOWDOG SÁNĚ

SÁNĚ

Sáně jsou vyrobené kanadskou technologií z vysoce kvalitních materiálů. Jsou pohodlné, odolné a lehké. Sáně jsou upevněny SNOWDOGu pérovým tlumičem, který eliminuje zázy při zrychlení a brzdění. Sáně jsou ve spodní části vybaveny výměnnými plastovými kluzáky pro stabilizaci jízdy.

SNOWDOG OTOČNÝ SEDÁK

OTOČNÝ SEDÁK

Otočný sedák je doplňkové vybavení sání, je jednoduše odnimatelný a na saních se dá libovolně posunout. Sedák se dá taktéž libovolně otočit a poskytnout komfort jezdci i při stání mimoosým posezem.

SNOWDOG stabilní sedák

STABILNÍ SEDÁK

Stabilní sedák je doplňkové vybavení sání, je jednoduše odnimatelný a na saních se dá libovolně posunout. Sedák se dá sklopit a svým zvětšeným rozměrem poskytuje větší komfort při přepravě osob.

snowdog vak na řídítka

VAK NA ŘÍDÍTKA

Vak na řídítka je vyroben z třívrstvé vodotěsné textilie Oxford 1680. Vak poskytuje úložný prostor a ochranu proti povětrnostním vlivům pro drobné předměty. Je vybaven průhlednou kapsou pro umístění navigace nebo mobilního telefonu. Dostupné barvy: černá a bílá kamufláž.

snowdog návleky na řídítka

OCHRANNÉ NÁVLEKY NA ŘÍDÍTKA

Ochranné návleky na řídítka jsou vyrobeny ze třívrstvého voděodolného materiálu Oxford 1680. Poskytují jezdci zvýšený komfort na zuce v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Dostupné barvy: černá a bílá kamufláž.

snowdog cargo přívěs

CARGO PŘÍVĚS

CARGO přívěs je navržen pro celoroční přepravu nákladu, je vybaven pohodlnou měkkou sedačkou a zavazadlový prostorem. Zadní čelo může být sklopeno, což umožňuje nakládat a přepravovat delší předměty. Přívěs je taktéž vybaven přívěsným okem, za které se dá připojit další příslušenství. Jeho rozměry jsou 1625 x 1023 x 970 mm bez oje, hmotnost včetně sedadla činí 75 kg. Bezdušové nízkotlaké pneumatiky zajišťují dobroé tlumení nárazů, plastové blatníky chrání jezdce před špínou a nečistotami.

snowdog sport přívěs

SPORT PŘÍVĚS

SPORT přívěs je navržen pro jízdu na SNOWDOGu ve stojaté poloze a je dobrou volbou pro ty, kteří používají SNOWDOG nejen pro práci, ale také pro zábavu a raději spíše sportovní jízdu. Pro přepravu břemen můžou být k němu připojeny sáně. Jeho rozměry jsou 1490 x 1033 x 549 mm, hmotnost činí 40 kg. Bezdušové nízkotlaké pneumatiky zajišťují dobré tlumení nárazů, plastové blatníky chrání jezdce před špínou a nečistotami.

snowdog ski trail groomer

SKI TRAIL GROOMER

X-country ski trail groomer je navržen tak, aby upravoval stezky pro jednu běžeckou stopu, je vyroben z nerezové oceli. Obvyklé použití trail groomeru je na přípravu turistických tras v okolí horských hotelů a také na přípravu běžeckých okruhů ve městech a obcích, kde je použití těžké techniky neefektivní.

snowdog singletrack groomer

SINGLETRACK GROOMER

Groomer singletrack je navržen tak, aby upravoval stezky pro jednu stopu. Je vyroben z nerezové oceli. Groomer má šířku 86 cm a může být zmenšen na šířku 50 cm se dvěma odnímatelnými bočními panely. Díky snadnému použití a spolehlivosti se SNOWDOG s groomerem běžeckých stezek je nejefektivnějším zažízením pro údržbu běžeckých tras.

snowdog výměnný kluzák

VÝMĚNNÝ KLUZÁK

Výměnný kluzák, je instalován výměnou za podpěrné kolečka pásu, vyznačuje se jednoduchou výměnou. Zlepší pohyb a trakci v hlubokém sněhu.